Hliníkové slunolamy Alaris

Kdysi byly slunolamy součástí pouze moderních administrativních budov. To se ale změnilo a dnes jsou slunolamy stále oblíbenějším stínícím prvkem, protože příznivě ovlivňují světelný tok do interiéru. Ten je na optimální úrovni a nehrozí tak oslnění. Navíc jsou slunolamy i velmi efektním a výrazným designovým prvkem na každé stavbě.

 

Hliníkové slunolamy

Hliníkové lamely slunolamů Alaris

Naše slunolamy mají lamely, které se využívají jako pevné či pohyblivé protisluneční clony a to zejména jako zastínění prosklených fasád, oken a světlíků. V současné moderní architektuře se tyto lamely začínají stále více používat také jako architektonický prvek. Architekti slunolamy stále více využívají nejen k stínění, ale také jako estetický a moderní prvek.

Lamely slunolamů Alaris jsou z protlačovaných slitin hliníku.  Jako povrchovou úpravu lze zvolit eloxování (anodická oxidace), práškové lakování nebo pouze čistý hliník. Všechny použité slitiny mají velmi dobrou korozní odolnost, čímž je zajištěna jejich dlouhá životnost bez ztráty funkčnosti. Protlačované hliníkové profily tvaru křídla jsou k dispozici ve standardní výrobní délce 6m. Jiné délky dle požadovaného množství jsou na vyžádání.

 

Typy slunolamů Alaris

Vertikální (svislé) a vodorovné slunolamy nabízíme ve variantě pevné i pohyblivé. Slunolamy z těchto produktových řad zajistí celoroční stínění, jsou to vysoce kvalitní doplňky fasádního systému a plošné architektonické prvky.

Vertikální slunolamy

Vodorovné slunolamy

Horizontální slunolamy zase umožňují volný výhled z oken, stínění se totiž nachází nad oknem a jedná se o liniový architektonický prvek. Opět jsou v nabídce v pevné i pohyblivé variantě.

Horizontální slunolamy

 
Popis produktu