POZNEJTE NAŠI SPOLEČNOST

Společnost Alaris Czech Republic, s. r. o. – Váš profesionál ve stínicí technice

 

Přehrát video

Historie firmy

Společnost Alaris Czech Republic, s. r. o. byla založena současným jednatelem společnosti Radkem Pelzem v roce 1998. Jedná se o společnost zabývající se výrobou stínicího zařízení. Ryze česká značka vznikla na základě negativních zkušeností při aplikacích slunolamů na stavby. Proto se naše společnost rozhodla skloubit své dosavadní zkušenosti a odstranit vady v typových řešeních slunolamů světových výrobců.  V roce 2014 jsme naši výrobu rozšířili o výrobu hliníkových bioklimatických pergol, které představují unikátní systém moderního způsobu stínění.

Hlavním cílem společnosti je výroba kvalitních produktů, které buď přímo nebo prostřednictvím obchodních partnerů vedou ke spokojeným zákazníkům. 

Kdo jsme a co je naší prací?

Společnost Alaris Czech Republic, s. r. o. je výrobní firma, která se zabývá výrobou stínicího zařízení. Konkrétně se jedná o hliníkové slunolamy a bioklimatické hliníkové pergoly. Dlouholetá tradice na trhu nám přináší stále více zákazníků v podobě realizačních firem a konečných spotřebitelů. Často se stáváme i jedním z předních dodavatelů veřejných zakázek. Tak tomu bylo například v Gabonu a v Laosu, kde jsme se podíleli na výstavbě nemocnic, konkrétně na výrobě a montáži stínicího zařízení na budovách.

Můžeme se také pyšnit Certifikátem Ověřená firma v oblasti stínicí techniky, který nám každoročně uděluje Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST). V lednu roku 2018 se naše pergola stala vítězem v soutěži Realizace roku 2017, která byla rovněž realizována SVST.

Domluvit schůzku
Celý obrázek

Poznejte náš tým

Naše zaměstnance můžeme rozdělit na výrobní a prodejní tým. Všichni tito zaměstnanci se snaží plnit cíle společnosti za každých okolností na 100 % a důkazem toho je výsledná produkce kvalitních výrobků.

Výrobní tým velký obrázek Výrobní tým malý obrázek Výrobní tým celý obrázek

Výrobní tým

Náš výrobní tým se spolu se zvyšováním výroby neustále rozrůstá. Úkolem výrobního týmu je výroba samotných produktů stínicího zaměření, a to jak slunolamů, tak i pergol a rolet. Mimo to mají tito zaměstnanci za úkol zaměření v místě realizace, montáž produktů a programování řídících jednotek na stínicím zařízení.

Celý obrázek

Prodejní tým

Úkolem zaměstnanců prodejního týmu je nejen prvotní komunikace se zákazníky, ale také vývoj nových výrobků a modifikace stávajících produktů naší výrobní společnosti. Oblast marketingu a propagace je také pokrytá v této zaměstnanecké úrovni.

Radek Pelz photo

Radek Pelz

Jednatel společnosti (CEO)

Iveta Pelzová photo

Iveta Pelzová

Administrativa, fakturace, platby

Veletrhy a eventy

Na rok 2018 plánujeme minimálně 3 výstavy. Nejdříve půjde o výstavu R+T 2018 ve Stuttgartu (která se koná každé 3 roky) od 27. 2. do 3. 3. 2018. Následuje výstava For Habitat 2018 ve dnech 22. - 25. 3. 2018 v Praze a v neposlední řadě půjde o největší stavební veletrh v České Republice For Arch v Praze ve dnech 18. – 22. 9. 2018.

Přejít na stránky archivu

Reportáž (CD)

V roce 2012 jsme nastartovali účast na stavebních veletrzích na nadnárodní úrovni, a to tak, že jsme se jako jedna z mála českých společností účastnili celosvětové výstavy R+T ve Stuttgartu. Touto účastí se začala éra pravidelného vystavování. Zúčastnili jsme se dalšího ročníku veletrhu R+T v roce 2015, v roce 2016 jsme se jako vystavovatelé účastnili stavebního veletrhu For Arch v Praze.

Tuto účast jsme zopakovali i v roce 2017, jak můžete vidět i v reportáži TV Nova níže:

Přehrát reportáž
ZJISTIT CENU

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.