Paravany - Vracov

Pergola - Bratislava

Moravany

Kraví Hora

Veselá

Prštné

Moravany

Dřevodekor

Želechovice

Zlín

Zoo Zlín

Alaris AERO - IGWATTEUW

Zlín

Kongresové centrum Zlín

Barum Continental

HM Hodonín

PSK Kyjov

REXCOM Břeclav

Flora Olomouc

Volně stojící pergola - Hamuliakovo

Lamelová pergola Placeo

Naklápěcí pergola - Ladná

Naklápěcí pergola k domu - Trečanská Turná

Pergola Placeo - Praha

Hliníková pergola Placeo - Polešovice

Lamelová pergola s bočním zasklením - Boskovice

Pergola s naklápěcími lamelami - Dolná Tížina

Bioklimatická pergola - Vrchoslavice

Pergoly Placeo

Paravany - Vracov

Jedná se o realizaci posuvných paravanů na rodinném domě ve Vracově. Pravany jsou posuvné vždy 3 vlevo a 3 vpravo.

Účel paravanů je jednak stínění na jih orientovaných oken, ale také vytvoření mikrozázemí pro děti, které mají za paravany pokojíčky. Slouží tedy nejen jako ochrana před slunečními paprsky, ale také jako ochrana před povětrnostními vlivy. Děti můžou i za deště používat například houpačku. Díky krytému prostoru lze prostor využít například jako sklad zahradnických potřeb.

Pergola - Bratislava

Design hliníkové pergoly v případě naší bratislavské realizace perfektně kopíruje architekturu novostavby rodinného domu a respektuje tak individuální vkus klienta. Při návrhu vždy dbáme na výběr materiálů, které se stavbou ladí a stanou se její nedílnou součástí. Hliníkové pergoly jsou navíc velmi pevné a stabilní, a proto vám stejně jako váš vysněný nový dům budou sloužit celý život.

Moravany

Moderní pergola je nejen designovým doplňkem novostavby rodinného domu, ale zajišťuje i venkovní stínění a ideální termoregulaci. Díky tomu můžete svou terasu využívat opravdu naplno a za každého počasí. Stínící látkové rolety do pergoly vám navíc zajistí maximální soukromí.

Kraví Hora

Hliníkové pergoly jsou oblíbené u provozovatelů hotelů a restaurací. Pergoly vyrobené na míru lze uzavřít a vytvořit tak pro hosty příjemné posezení za každého počasí. Boční zakrytí pergoly můžete udělat pomocí screenové clony. Vhodné jsou i skleněné výplně, které navíc zabrání rušení nočního klidu v okolí vašeho provozu. Hliníkovú pergolu lze osvětlit a zavést do ní všechny inženýrské sítě, díky čemuž se může stát plnohodnotnou venkovní restaurací či barem.

Veselá

Bioklimatická pergola PLACEO skvěle poslouží milovníkům okrasné zeleně. Jestli venku pěstujete náročné rostliny, jistě oceníte možnost jednoduše regulovat sluneční svit a vlhkost pod pergolou. Dálkově ovládané lamely vpustí pod pergolu přesně tolik sluníčka a deště, kolik vaše zahrada vyžaduje. Vy tak můžete bez dalších starostí obdivovat své pěstitelské úspěchy.  

Prštné

K bazénu neodmyslitelně patří pohodlné posezení. Pergola PLACEO plní funkci stínění, zastřešení i regulovatelné ventilace. Díky polohovatelným lamelám si můžete zvolit úplné zastínění pergoly, anebo naopak pergolu zcela otevřít a opalovat se. Pro dokonalý a ničím nerušený odpočinek nezapomeňte na venkovní stínící rolety.

Moravany

Moderní pergola pomyslně rozšíří váš dům o další plnohodnotnou místnost. Pomocí bočního zastínění pergoly se vyhnete všem nepříznivým vlivům počasí a váš zahradní nábytek tak zůstane jako nový. Vaši skvěle zorganizovanou oslavu či odpočinek s rodinou už nic nevyruší.

Dřevodekor

Konečně jste si pořídili vysněný domeček, ale nemůžete se zbavit zvědavých pohledů od sousedů? V hustých zástavbách, obzvlášť v případě řadových domů, to znají všichni. Venkovní rolety na pergolu vám zajistí naprosté soukromí i komfort. Vy ale ven uvidíte, a tak o svůj výhled nepřijdete. Samotnou lamelovou pergolu navíc můžeme pro vás vyrobit v mnoha provedeních, třeba v imitaci dřeva.

 

Želechovice

Díky lamelové pergole si můžete se svými ratolestmi užívat společně strávený čas na čerstvém vzduchu a bez strachu z negativních vlivů přímých slunečních paprsků. Pergola vás ochrání před nebezpečným UV zářením, deštěm a v případě horkých letních dní sníží na terase pocitovou teplotu. Screenová roleta do pergoly navíc zabrání vniknutí nebezpečného a otravného hmyzu.

Zlín

Zoo Zlín

Hliníkové pergoly často vyhledávají i provozovatelé volnočasových areálů. Náš klient ZOO Zlín vytvořil pomocí moderních pergol příjemné posezení pro své návštěvníky. To oceňují především rodiny s dětmi, které si tak pod přístřeškem můžou odpočinout, anebo třeba sníst svačinku. Součástí této realizace jsou i designové lavičky, které společně s pergolou tvoří jeden působivý architektonický celek.

Alaris AERO - IGWATTEUW

Hliníkové slunolamy se skvěle hodí na zastínění střešních oken. To platí nejen pro administrativní či obytné budovy, ale i pro výrobní závody. V této brněnské průmyslové hale jsme díky hliníkovým slunolamům vyřešili regulaci světla a vnitřní teploty v mnohdy přehřátém prostoru.

 

Hliníkové slunolamy se nejčastěji instalují na administrativní budovy. Zejména u těch s prosklenou fasádou dochází často k přehřátí vnitřních prostor. To značně znepříjemňuje život zaměstnanců a klimatizace mnohdy vede k nemocím. Mnohem přirozenější termoregulaci vám zajistí elegantní vertikální slunolamy, které navíc vizuálně sjednotí fasádu.

Zlín

Pro Kongresové centrum ve Zlíně jsme realizovali kompletní zastínění oken proti slunci. Součástí této realizace jsou střešní a vertikální slunolamy. Prosklená fasáda v kombinaci s nedostatkem zeleně v bezprostředním okolí vytvářela zcela nevhodné podmínky pro termoregulaci v interiérech centra. Hliníkové slunolamy nejen vyřešily tento problém, ale vytvořily z centra unikátní architektonickou dominantu Zlína.  

Kongresové centrum Zlín

Barum Continental

Hliníkové slunolamy jsou oblíbené nejen u novostaveb, ale i v případě rekonstrukcí fasád starších budov. U administrativní budovy firmy Continental Barum slunolamy zakrývají okna, a tedy nahrazují venkovní žaluzie. Oproti žaluziím se ale slunolamy vyznačují vyšší pevností a odolností. V neposlední řadě slunolam díky naklonění lamel umožňuje větrání, a to bez přímého slunečního záření či rizika vniknutí dešťové vody do interiérů.

HM Hodonín

Jestli provozujete prodejnu, jistě vás zajímá maximální komfort vašich zákazníků. Hliníkové slunolamy, které vystupují z fasády jako prodloužení střechy, vytváří příjemný stín. Takové slunolamy navíc omezují sluneční záření na fasádu a proudění horkého vzduchu dovnitř prodejny. Zákazníci tak s nákupem ve vašem obchodě jistě nebudou váhat.

 

PSK Kyjov

Hledáte způsob, jak zastínit svůj balkon, zamezit nepříznivým vlivům počasí a zároveň ho ponechat příjemně vzdušný? Žaluzie i zasklení zamezí přirozené proudění vzduchu, a proto je v horkých letních dnech balkon nepříjemně přehřátý. Horizontální slunolamy jsou proto ideálním řešením. Lamely ve vhodném sklonu zabrání pronikání dešťové vody, odstíní nepříjemné sluníčko, a navíc podpoří větrání balkonu.

REXCOM Břeclav

Slunolamy z horizontálních lamel, které se instalují nad okna, vám v interiéru vytvoří příjemné klima bez nutnosti používání nezdravé a neekologické klimatizace. Oproti běžným žaluziím mají tyto slunolamy nespornou výhodu i v tom, že vpustí do interiéru dostatek nepřímého světla a umožní vám výhled z okna.  

Flora Olomouc

Jestli spravujete administrativní budovu, jistě oceníte bezúdržbové řešení termoregulace. Pro budovu olomouckého výstaviště jsme navrhli a vyrobili horizontální slunolamy umístěné nad okna. Kvalitní hliníková konstrukce je odolná proti korozi a bez problémů snese přímé sluneční záření, hustý déšť i silný vichr – a nezmění svůj původní vzhled.

 

Volně stojící pergola - Hamuliakovo

Jestli nebyla pergola součástí původního projektu vašeho domu, může být problém ji ukotvit do fasády. Abyste předešli komplikacím či nutným stavebním úpravám, doporučujeme samostatně stojící pergoly PLACEO, které jsou kotveny pouze do země. Tuto lamelovou pergolu můžete umístit kamkoliv na zahradu a nemusíte vůbec řešit, zda nepoškodíte například zateplení fasády domu anebo nosné konstrukce. Volně stojící pergoly mají přitom úplně stejné vlastnosti i možnosti doplňkového vybavení jako pergoly k domu. Tato pergola je postavená v obci Hamuliakovo na okrese Senec.

Lamelová pergola Placeo

Jestli chcete svoji zahradu využívat opravdu naplno, potřebujete vhodný přístřešek, který vás ochrání před deštěm i přímým sluníčkem. Jakákoliv nepřízeň počasí totiž může ohrozit aktivity, které máte na své zahradě pečlivě naplánované. Díky hliníkové lamelové pergole PLACEO ale nemusíte vzdát žádný trénink či rodinnou oslavu. Tato bioklimatická pergola, kterou jsme postavili v obci Doubravice, skvěle slouží svým majitelům pro aktivní i pasivní odpočinek. Hliníkovou lamelovou pergolu jsme stavěli v Doubravicích na okrese Trutnov.

Naklápěcí pergola - Ladná

Velmi nás těší, když naše bioklimatické pergoly můžeme stavět u designově řešených novostaveb. Tento stylový a moderní dům s fasádou z dřevěných latí vyniká jednoduchou elegancí, nekompromisní kvalitou a funkčností – stejně jako pergola s naklápěcími lamelami PLACEO. Naše hliníkové pergoly v antracitové barvě skvěle doplňují přírodní materiály. Výsledkem je opravdu luxusní domov, kam se budou i návštěvy rády vracet. Tato pergola stojí v Ladné, okres Břeclav.

Naklápěcí pergola k domu - Trečanská Turná

Výhodou pergoly s naklápěcími lamelami k domu je, že si v podstatě rozšiřujete obytnou část domu. Z interiéru pod pergolu se i za největší průtrže dostanete suchou nohou a můžete si užívat nerušené posezení na čerstvém vzduchu. I váš zahradní nábytek je zcela chráněn před výkyvy počasí díky nepropustné střeše, která vznikne jednoduchým sklopením lamel. Vytvořte si i vy díky lamelové pergole PLACEO obývák pod širým nebem! Tato pergola s naklápěcími lamelami stojí v Trečanské Turné na okrese Trenčín.

Pergola Placeo - Praha

Lamelové pergoly PLACEO k domu vyrábíme v mnoha barevných provedeních. Styl a design bioklimatické pergoly tak můžeme zcela přizpůsobit vašim představám a požadavkům. V případě této realizace bioklimatické pergoly jsme dodrželi na žádost klienta přesný odstín fasády domu. Výsledkem je elegantní přístřešek, který stavebně i vizuálně navazuje na samotný dům. Lamelovou pergolu si pořídili v Praze. 

Hliníková pergola Placeo - Polešovice

Bioklimatická pergola je oblíbeným přístřeškem nejen u rodinných domů, ale i v případě komerčních prostorů, kaváren a restaurací. Jestli chcete svým hostům vytvořit opravdu luxusní venkovní posezení, které je ochrání před jakýmikoliv výkyvy počasí, zvolte si hliníkovou naklápěcí pergolu PLACEO. Nezaostávejte za konkurencí a dopřejte svým zákazníkům jen to nejlepší. Díky lamelové pergole nebudou muset za deště z terasy odcházet, a rádi se k vám navíc za nepříznivého počasí uchýlí. Pergolu PLACEO jsme stavěli v Polešovicích na okrese Uherské Hradiště.

Lamelová pergola s bočním zasklením - Boskovice

Jestli chcete bioklimatickou pergolu PLACEO využívat celoročně, nabízíme také možnost bočního zasklení. To vám z obyčejného venkovního posezení vytvoří zimní zahradu či další obytnou místnost, ve které můžete relaxovat i v zimních měsících. Při této realizaci jsme společně s designéry vytvořili velice moderní přístřešek, kombinující stále oblíbenější beton a bezúdržbový hliník. Tato hliníková pergola s bočním zasklením tak splňuje nejvyšší požadavky na kvalitu i design. Celoroční posed pod hliníkovou pergolou PLACEO mají v Boskovicích na Blansku.

Pergola s naklápěcími lamelami - Dolná Tížina

Mnoho klientů se nás ptá, jak může hliníková pergola s naklápěcími lamelami ladit s rustikálním rodinným domem. U této realizace jsme ukázali, že hliník je materiál s opravdu neomezenými možnostmi designu. Při správné volbě dekoru a barvy bioklimatická pergola PLACEO skvěle doplní i venkovský dům se šindelovou sedlovou střechou. Tato pergola má i přes svůj nenápadný design množství chytrých funkcí a poskytuje svým majitelům to nejluxusnější posezení. Pergolu s naklápěcími lamelami jsme stavěli v Dolní Tížině na okrese Žilina.

Bioklimatická pergola - Vrchoslavice

Jestli vám na zahradě schází soukromí, nabízíme k bioklimatickým pergolám PLACEO možnost praktického bočního stínění pomocí screenových rolet. Speciální látka je maximálně odolná vůči všem vlivům počasí, zamezí pohled zvenčí, ale naopak vás nepřipraví o výhled ven. Jako bonus tyto rolety fungují jako boční stínění a síť proti hmyzu. Jestli chcete svoji rodinu ochránit před přímým sluníčkem, dotěrným hmyzem i pohledy sousedů, doplňte svoji lamelovou pergolu o tyto multifunkční rolety. Svůj volný čas pod bioklimatickou pergolou mohou trávit i ve Vrchoslavicích na okrese Prostějov.

Pergoly Placeo

Konečně jsme se dočkali opravdové zimy. Věděli jste, že pergolu PLACEO lze rozšířit o zasklení s tepelně izolačními skly a winterpacked pod lamely ? V takovéto konfiguraci pak lze pergolu se zdrojem tepla, v tomto případě krb, používat téměř celoročně. Dopřejte si venkovní posezení pod naší pergolou PLACEO i v zimě ! A poznejte tak kouzlo krásných zimních večerů, třeba u sklenky vína společně s přáteli, nebo jak sami chcete.

       

ZJISTIT CENU

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.