Pergola - Bratislava

Moravany

Kraví Hora

Veselá

Prštné

Moravany

Dřevodekor

Želechovice

Zlín

Zoo Zlín

Alaris AERO - IGWATTEUW

Zlín

Kongresové centrum Zlín

Barum Continental

HM Hodonín

PSK Kyjov

REXCOM Břeclav

Flora Olomouc

Volně stojící pergola - Hamuliakovo

Lamelová pergola Placeo

Naklápěcí pergola - Ladná

Naklápěcí pergola k domu - Trečanská Turná

Pergola Placeo - Praha

Hliníková pergola Placeo - Polešovice

Lamelová pergola s bočním zasklením - Boskovice

Pergola s naklápěcími lamelami - Dolná Tížina

Bioklimatická pergola - Vrchoslavice

Pergola - Bratislava

Design hliníkové pergoly v případě naší bratislavské realizace perfektně kopíruje architekturu novostavby rodinného domu a respektuje tak individuální vkus klienta. Při návrhu vždy dbáme na výběr materiálů, které se stavbou ladí a stanou se její nedílnou součástí. Hliníkové pergoly jsou navíc velmi pevné a stabilní, a proto vám stejně jako váš vysněný nový dům budou sloužit celý život.

Moravany

Moderní pergola je nejen designovým doplňkem novostavby rodinného domu, ale zajišťuje i venkovní stínění a ideální termoregulaci. Díky tomu můžete svou terasu využívat opravdu naplno a za každého počasí. Stínící látkové rolety do pergoly vám navíc zajistí maximální soukromí.

Kraví Hora

Hliníkové pergoly jsou oblíbené u provozovatelů hotelů a restaurací. Pergoly vyrobené na míru lze uzavřít a vytvořit tak pro hosty příjemné posezení za každého počasí. Boční zakrytí pergoly můžete udělat pomocí screenové clony. Vhodné jsou i skleněné výplně, které navíc zabrání rušení nočního klidu v okolí vašeho provozu. Hliníkovú pergolu lze osvětlit a zavést do ní všechny inženýrské sítě, díky čemuž se může stát plnohodnotnou venkovní restaurací či barem.

Veselá

Bioklimatická pergola PLACEO skvěle poslouží milovníkům okrasné zeleně. Jestli venku pěstujete náročné rostliny, jistě oceníte možnost jednoduše regulovat sluneční svit a vlhkost pod pergolou. Dálkově ovládané lamely vpustí pod pergolu přesně tolik sluníčka a deště, kolik vaše zahrada vyžaduje. Vy tak můžete bez dalších starostí obdivovat své pěstitelské úspěchy.  

Prštné

K bazénu neodmyslitelně patří pohodlné posezení. Pergola PLACEO plní funkci stínění, zastřešení i regulovatelné ventilace. Díky polohovatelným lamelám si můžete zvolit úplné zastínění pergoly, anebo naopak pergolu zcela otevřít a opalovat se. Pro dokonalý a ničím nerušený odpočinek nezapomeňte na venkovní stínící rolety.

Moravany

Moderní pergola pomyslně rozšíří váš dům o další plnohodnotnou místnost. Pomocí bočního zastínění pergoly se vyhnete všem nepříznivým vlivům počasí a váš zahradní nábytek tak zůstane jako nový. Vaši skvěle zorganizovanou oslavu či odpočinek s rodinou už nic nevyruší.

Dřevodekor

Konečně jste si pořídili vysněný domeček, ale nemůžete se zbavit zvědavých pohledů od sousedů? V hustých zástavbách, obzvlášť v případě řadových domů, to znají všichni. Venkovní rolety na pergolu vám zajistí naprosté soukromí i komfort. Vy ale ven uvidíte, a tak o svůj výhled nepřijdete. Samotnou lamelovou pergolu navíc můžeme pro vás vyrobit v mnoha provedeních, třeba v imitaci dřeva.

 

Želechovice

Díky lamelové pergole si můžete se svými ratolestmi užívat společně strávený čas na čerstvém vzduchu a bez strachu z negativních vlivů přímých slunečních paprsků. Pergola vás ochrání před nebezpečným UV zářením, deštěm a v případě horkých letních dní sníží na terase pocitovou teplotu. Screenová roleta do pergoly navíc zabrání vniknutí nebezpečného a otravného hmyzu.

Zlín

Zoo Zlín

Hliníkové pergoly často vyhledávají i provozovatelé volnočasových areálů. Náš klient ZOO Zlín vytvořil pomocí moderních pergol příjemné posezení pro své návštěvníky. To oceňují především rodiny s dětmi, které si tak pod přístřeškem můžou odpočinout, anebo třeba sníst svačinku. Součástí této realizace jsou i designové lavičky, které společně s pergolou tvoří jeden působivý architektonický celek.

Alaris AERO - IGWATTEUW

Hliníkové slunolamy se skvěle hodí na zastínění střešních oken. To platí nejen pro administrativní či obytné budovy, ale i pro výrobní závody. V této brněnské průmyslové hale jsme díky hliníkovým slunolamům vyřešili regulaci světla a vnitřní teploty v mnohdy přehřátém prostoru.

 

Hliníkové slunolamy se nejčastěji instalují na administrativní budovy. Zejména u těch s prosklenou fasádou dochází často k přehřátí vnitřních prostor. To značně znepříjemňuje život zaměstnanců a klimatizace mnohdy vede k nemocím. Mnohem přirozenější termoregulaci vám zajistí elegantní vertikální slunolamy, které navíc vizuálně sjednotí fasádu.

Zlín

Pro Kongresové centrum ve Zlíně jsme realizovali kompletní zastínění oken proti slunci. Součástí této realizace jsou střešní a vertikální slunolamy. Prosklená fasáda v kombinaci s nedostatkem zeleně v bezprostředním okolí vytvářela zcela nevhodné podmínky pro termoregulaci v interiérech centra. Hliníkové slunolamy nejen vyřešily tento problém, ale vytvořily z centra unikátní architektonickou dominantu Zlína.  

Kongresové centrum Zlín

Barum Continental

Hliníkové slunolamy jsou oblíbené nejen u novostaveb, ale i v případě rekonstrukcí fasád starších budov. U administrativní budovy firmy Continental Barum slunolamy zakrývají okna, a tedy nahrazují venkovní žaluzie. Oproti žaluziím se ale slunolamy vyznačují vyšší pevností a odolností. V neposlední řadě slunolam díky naklonění lamel umožňuje větrání, a to bez přímého slunečního záření či rizika vniknutí dešťové vody do interiérů.

HM Hodonín

Jestli provozujete prodejnu, jistě vás zajímá maximální komfort vašich zákazníků. Hliníkové slunolamy, které vystupují z fasády jako prodloužení střechy, vytváří příjemný stín. Takové slunolamy navíc omezují sluneční záření na fasádu a proudění horkého vzduchu dovnitř prodejny. Zákazníci tak s nákupem ve vašem obchodě jistě nebudou váhat.

 

PSK Kyjov

Hledáte způsob, jak zastínit svůj balkon, zamezit nepříznivým vlivům počasí a zároveň ho ponechat příjemně vzdušný? Žaluzie i zasklení zamezí přirozené proudění vzduchu, a proto je v horkých letních dnech balkon nepříjemně přehřátý. Horizontální slunolamy jsou proto ideálním řešením. Lamely ve vhodném sklonu zabrání pronikání dešťové vody, odstíní nepříjemné sluníčko, a navíc podpoří větrání balkonu.

REXCOM Břeclav

Slunolamy z horizontálních lamel, které se instalují nad okna, vám v interiéru vytvoří příjemné klima bez nutnosti používání nezdravé a neekologické klimatizace. Oproti běžným žaluziím mají tyto slunolamy nespornou výhodu i v tom, že vpustí do interiéru dostatek nepřímého světla a umožní vám výhled z okna.  

Flora Olomouc

Jestli spravujete administrativní budovu, jistě oceníte bezúdržbové řešení termoregulace. Pro budovu olomouckého výstaviště jsme navrhli a vyrobili horizontální slunolamy umístěné nad okna. Kvalitní hliníková konstrukce je odolná proti korozi a bez problémů snese přímé sluneční záření, hustý déšť i silný vichr – a nezmění svůj původní vzhled.

 

Volně stojící pergola - Hamuliakovo

Lamelová pergola Placeo

Naklápěcí pergola - Ladná

Naklápěcí pergola k domu - Trečanská Turná

Pergola Placeo - Praha

Hliníková pergola Placeo - Polešovice

Lamelová pergola s bočním zasklením - Boskovice

Pergola s naklápěcími lamelami - Dolná Tížina

Bioklimatická pergola - Vrchoslavice