Screenové rolety Alaris

Sluneční světlo působí na naši náladu a pracovní výkon každý den. Pro dobré a zdravé pracovní i domácí prostředí je potřeba si v interiéru vytvořit dobré světelné i teplotní podmínky.

Rolety Alaris

Rolety na pergoly patří k jednomu z dalších produktů výrobní společnosti Alaris Czech Republic, s. r. o. . Zákazníci si hojně žádají screenové rolety jako doplněk pro naše pergoly, především pak jako boční zastínění luxusní bioklimatické pergoly PLACEO.

Nejen boční zastínění pergoly

Praktické screenové rolety na pergolu plní celou řadu funkcí. Především stíní ostré sluneční záření ze stran, ale také chrání proti větru a otravnému hmyzu. Díky speciální PVC látce vás pak ochrání dokonce i proti dešti.

Zajistí soukromí

Vaše nová luxusní pergola bude pravděpodobně přitahovat zvědavé pohledy sousedů či kolemjdoucích. Pokud si ale budete přát relaxovat pod pergolou v soukromí, bude stačit vytáhnout screenové rolety. Díky nim si zachováte výhled po okolí, protože speciální látka vám umožní vidět ven, ale pod pergolu zvenku vidět nebude.

Jednoduché ovládání screenových rolet

Systém screenových rolet na pergolu je důmyslně navržen tak, abyste mohli stínit přesně tam, kde potřebujete. Rychle a jednoduše. Naše screenové rolety můžete ovládat pomocí dálkového ovladače stiskem jediného tlačítka, podobně jako lamely bioklimatické pergoly PLACEO.

Screenové rolety pro zastínění pergoly, ale i oken

 

Primárně screenové rolety využíváme jako doplňkové příslušenství pergoly PLACEO. Venkovní látkové rolety ale můžete použít i pro snadné a efektivní zastínění oken, prosklených ploch a dalších ploch velkých i malých formátů. Navíc máte možnost vybrat si z opravdu široké škály barev tak, aby rolety dokonale ladily s interiérem i exteriérem vašeho domova.

 
Popis produktu

Rolety Alaris

Boční roletové krytí patří k jednomu z dalších produktů výrobní společnosti Alaris Czech Republic, s. r. o. Jedná se o prvek, který plní celou řadu funkcí. Především stíní, chrání proti větru a díky speciální PVC látce chrání i proti dešti. Primárně jsou screeny využívány jako dopňkové příslušenství pergoly PLACEO. Můžete si vybrat z opravdu široké škály barev, aby rolety dokonale ladily s exteriérem domu.

 

photo photo