MONTÁŽ A SERVIS STÍNÍCÍ TECHNIKY

Přestože je společnost Alaris Czech Republic, s. r. o. převážně výrobní organizací, poskytuje svým zákazníkům i poradenství v oblasti stínicí techniky.

 

Popis produktů

Montáže a řešení

Při objednávce stínicího zařízení přímo u společnosti Alaris Czech Republic Vám nabízíme kompletní servis od A do Z. Prvotní poradenství při výběru typu produktu považujeme za samozřejmost. Po dohodnutí zakoupení konkrétního produktu provedou naši techničtí zaměstnanci zaměření v místě realizace, na základě kterého se doladí poslední nesrovnalosti. Produkt je následně zadán do výroby.

Další službu, která je zákazníkům poskytována z naší strany, je samotná montáž stínicího zařízení (rolety, pergoly, slunolamy). Často se stává, že místo realizace není ideálně uzpůsobeno montáži. Ještě jsme se však nikdy nedostali do situace, kterou bychom nezvládli vyřešit. Naši odborníci jsou profesionálové a vždy naleznou optimální řešení, se kterým jsou zákazníci spokojeni.

 

Velký obrázek Malý obrázek Plný obrázek

Servis, záruka

Na všechny naše výrobky poskytujeme nadstandartní záruční lhůtu po dobu 5ti let. Případné modifikace, které vyplývají z užívání produktu, jako je například dokoupení a montáž doplňkového příslušenství (boční roletové krytí apod.), jsou u nás také samozřejmostí. 

Jestli stále nevíte, jaký produkt je pro Vás nejvhodnější, nově nabízíme unikátní možnost navštívení našeho showroomu ve Zlíně v Malenovicích. Po návštěvě u nás, po představení produktů, po odborném poradenství a po zodpovězení Vašich dotazů si jistě už budete vědět rady. Neváhejte a domluvte si prohlídku našeho showroomu. Přesvědčte se o tom, jak elegantně naše produkty vypadají a jak všestrannou funkčností oplývají.

 

Velký obrázek Malý obrázek Plný obrázek