Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Bioklimatické pergoly Placeo

Hliníková bioklimatická pergola PLACEO tvoří jedinečný prvek plnící funkci stínění, zastřešení a regulovatelné ventilace. Je navržena v minimalistickém designu s rovinnou střechou a ostrými pravoúhlými rysy nosné konstrukce. Speciální lamely v uzavřené poloze mohou díky unikátnímu tvaru střešních profilů dokonale odvádět dešťovou vodu a zajistit tak udržení suchého prostředí v prostoru pod pergolou. K zajištění dokonalé odolnosti je lamelová pergola vyrobena z pevné hliníkové slitiny s komponenty z nerezavějící oceli.

01 /04
Naše produkty

Bioklimatické pergoly PLACEO

 

Když se vysoká estetická hodnota spojila s dokonalou funkčností, vznikla pergola PLACEO. Moderní hliníková pergola má střechu tvořenou speciálními naklápěcími lamelami, které tvoří jedinečný prvek plnící funkci stínění, zastřešení a regulované ventilace. V případě, že je potřeba stínit, ale zároveň zajistit cirkulaci vzduchu pod pergolou, tak stačí lamely nechat otevřené a nastavit je pomocí dálkového ovladače, aby stínily sluneční paprsky. Pokud začne pršet, stisknutím jednoho tlačítka lamely uzavřete a můžete nerušeně pokračovat v relaxaci pod pergolou.

Velmi estetická a moderní hliníková pergola PLACEO bude také skutečnou ozdobou vaší terasy. Je navržena v minimalistickém designu s rovinnou střechou a ostrými pravoúhlými rysy nosné konstrukce.

Další výhodou je pak skutečnost, že se jedná o hliníkovou moderní pergolu s kvalitním práškovým nástřikem. Taková pergola je pak zcela bezúdržbová, nemusíte ji natírat či o ni jinak pečovat a zůstane stále jako nová.

 
photo photo photo

Screenové rolety Alaris

Boční roletové krytí patří k jednomu z dalších produktů výrobní společnosti Alaris Czech Republic, s.r.o. Jedná se o prvek, který plní celou řadu funkcí. Především stíní, chrání proti větru a díky speciální PVC látce chrání i proti dešti. Primárně jsou pak naše screeny využívány jako praktické venkovní rolety na hliníkovou pergolu PLACEO s lamelami. Můžete si vybrat z opravdu široké škály barev, aby rolety dokonale ladily s exteriérem domu.

photo photo photo

Hliníkové slunolamy Alaris

Hliníkové slunolamy byly u nás do nedávna málo známý stínící prvek. Poslední dobou se setkáváme se stále větší oblibou. A není se čemu divit, nejenže ovlivňuje světelný tok do interiéru na optimální úroveň (nehrozí oslnění), ale také se stává výrazným designovým prvkem staveb.

Vertikální (svislé) a vodorovné slunolamy nabízíme ve variantě pevné i pohyblivé. Slunolamy z těchto produktových řad zajistí celoroční stínění, jsou to vysoce kvalitní doplňky fasádního systému a plošné architektonické prvky.

Horizontální slunolamy pak zase umožňují volný výhled z oken, stínění se totiž nachází nad oknem a jedná se o liniový architektonický prvek. Opět jsou v nabídce v pevné i pohyblivé variantě.

photo photo photo

Hliníkový přístřešek na auto

Moderní hliníkový přístřešek na auto PLACEO CARPORT z naší dílny se díky svému jednoduchému designu hodí především k novostavbám. Oceníte na něm vysokou kvalitu zpracování, na kterou si jako ryze česká značka potrpíme, bezúdržbovost a především skutečnost, že ochrání vaše auto před jakoukoliv nepřízní počasí. Vzhledem k různým možnostem kotvení a široké nabídce barevných provedení si navíc tuto praktickou pergolu na auto můžete přizpůsobit přesně podle vašich představ.

Náš hliníkový přístřešek pro auto je bezúdržbový a s vysokou kvalitu zpracování. Ochrání vaše auto před jakoukoliv nepřízní počasí.

photo photo photo
O naší společnosti