Připravte hostům příjemné místo pod pergolou

 

Odpočinkové zóny na veřejnosti

Není divu, že v dnešní uspěchané době lidé touží po relaxaci a odpočinku, ať už klidném, nebo aktivním. Široký výběr aktivit, ze kterého mohou denně vybírat, však vede k tomu, že jsou potenciální zákazníci stále náročnější.
Veřejná odpočinková místa si tak už nevystačí jen s obyčejnými lavičkami a starými dřevěnými altány, musí zákazníky přilákat na nadstandardní služby. Jednou z nich může být moderní hliníková pergola, která ochrání vaše návštěvníky před deštěm, ostrým sluncem i sněhem.

Pergoly pro hotely a restaurace

Stylové posezení, taneční salonek, prostor pro svatby a oslavy. To vše může přinést pergola vaší restauraci či hotelu. S bezrámovým či rámovým zasklením můžete získat krásnou zimní zahradu, která bude skvělým lákadlem pro potenciální návštěvníky, navíc zabrání rušení nočního klidu. Pro boční zakrytí pergoly můžete využít speciální screenové clony.

Hotel Kraví hora

Hliníkovou pergolu na míru jsme například vytvořili pro hotelovou restauraci Kraví hora, aby si tak hosté mohli užít posezení za každého počasí. Hotel zvolil skleněné výplně pro omezení hluku a zároveň se do pergoly zavedly všechny inženýrské sítě pro příjemné osvětlení i ve večerních hodinách.

Hliníková pergola u restaurace.

Obrázek: Hliníková pergola pozdvihne úroveň restaurace. Zdroj: sunsystem.cz

Restaurace Rekovice.

Obrázek: Pomocí pergoly můžete vytvořit krásnou zimní zahradu. Zdroj: rekovice.cz

Inženýrské sítě kvůli osvětlení.

Obrázek: V pergole lze také vést všechny inženýrské sítě kvůli osvětlení. Zdroj: alaris.cz

Pergoly pro ZOO

Procházky rozsáhlým areálem zoologické zahrady mohou být zvláště pro starší a malé návštěvníky velmi únavné. Vybudujte pro ně atraktivní posezení pod pergolou, kde v klidu načerpají nové síly, občerství se a užijí si celý areál mnohem lépe.

ZOO Zlín

Moderní hliníková pergola PLACEO stojí v ZOO ve Zlíně. Součástí této realizace jsou i designové lavičky, které společně s pergolou tvoří jeden působivý architektonický celek. Až se někdy vydáte do této, nezapomeňte se pod pergolou zastavit a posedět.

Pergola PLACEO v ZOO ve Zlíně.

Obrázek: Pergola poskytne návštěvníkům atraktivní posezení. Zdroj: alaris.cz

Pergoly pro sportovní centra

Kvalitní odpočinek a regenerace by měly být základem každé akční aktivity. Návštěvníci letních koupališť, golfových hřišť, zimních stadionů, lyžařských středisek a dalších sportovních areálů se k vám budou rádi vracet, pokud jim poskytnete nejen kvalitní prostor pro trénink a zábavu, ale také příjemné prostředí, kde budou moci nabrat síly.

SPORT ARÉNA TŘEMOŠNÁ

Pro zimní stadion v Třemošné kousek od Plzně jsme vyrobili sestavu naklápěcích PLACEO pergol. Sestavu pergol tvoří 3 jednotlivé moduly. Barva byla vybrána, tak aby ladila s opláštěním budovy (modrá) v kombinaci se stříbrnými lamelami. Partnerská společnost Sunsystem.cz pak pergoly namontovala.

Atypická pergola v Plzni.

Obrázek: Ukázka atypické naklápěcí pergoly Placeo pro zimní stadion v Plzni. Zdroj: sunsystem.cz

GOLF RESORT SKALICA

Na golfovém hřišti ve Skalici pak také stojí naklápěcí pergola PLACEO. Věřte, že je to v resortu jedno z velmi příjemných míst, kde můžete nabrat energii a naplánovat další kroky. Zvláště, když se teploty vyšplhají nad 25 stupňů.

Pergola na golfovém hřišti.

Obrázek: Příklad realizace pergoly na golfovém hřišti. Zdroj: sunsystem.cz

Pergoly pro zábavní centra a události

Stejně tak i volnočasové areály, jako jsou dinoparky, lanová centra, zábavní parky či dětská hřiště, dokážou svými atrakcemi malé i velké návštěvníky unavit. Aby si váš areál lépe užili, dopřejte jim místo pro odpočinek, kde se občerství, posedí a skryjí před ostrým sluncem či lehkou přeháňkou.

Pergoly pro odpočinkové zóny

Moderní hliníkové pergoly jsou také skvělou volbou pro nejrůznější události. Pomůžou vám zastřešit a zastínit oblíbené letní odpočinkové zóny měst, jako třeba občerstvení na písečné pláži v centru města, nebo poskytnou možnost zahrát si na veřejné piano či přečíst knížku pod pergolou. Také vám mohou pomoci se sezónní úpravou města, například poskytnou veřejnosti letní přístřešky, které lidé ocení zvláště v tropických teplotách.

Posezení pod pergolou v lanovém parku.

Obrázek: Posezení pod pergolou ocení také návštěvníci lanového centra. Zdroj: puidukoda.cz

Pergola může sloužit i jako letní přístřešek.

Obrázek: Pergola může také vyřešit letní přístřešky pro občany města v tropických vedrech. Zdroj: brno.rozhlas.cz

4 důvody, proč chtít hliníkovou pergolu na veřejnosti a ve službách

Váháte, zda je hliníková pergola vhodná pro vaše služby? Přečtěte si 4 výhody, které hliníková pergola přináší.

  1. Je odolnější – hliníkové pergoly jsou oproti dřevěným vysoce odolné a umožňují zastínění i z boční strany. Poradí si nejen se slunečními paprsky, ale také s větrem, deštěm i sněhem.
  2. Je téměř bezúdržbová – speciální povrch není nutné natírat či zvláštně ošetřovat. Stačí jej pouze občasně omývat vodou.
  3. Má možnost regulace stínění a odvětráváníhliníkové bioklimatické pergoly vám umožní dosáhnout ideálního klimatu díky speciálním lamelám, které lze natočit v úhlu až 140°. Naklápěcí lamely vám pomůžou zlepšit cirkulaci vzduchu i ochránit návštěvníky před nánosem sněhu.
  4. Umožňuje elektromechanické polohování střešních profilů – součástí hliníkových bioklimatických pergol je snadné ovládání lamel pomocí smartphonu či počítače.​

 

Přečtěte si také naše další zajímavé články:

ZJISTIT CENU

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.