Díky screenovým roletám si můžete venkovní posezení užívat opravdu naplno

 

Klasické a screenové rolety

Při výběru bočního stínění pro vaši pergolu se jistě setkáte se stále oblíbenějšími screenovými roletami. Co to ale vlastně znamená? Tyto venkovní rolety na pergolu jsou oproti klasickým vyrobené ze speciální screenové látky, která má multifunkční strukturu připomínající jemné síto.

Tento materiál přináší ve srovnání s klasickými roletami množství kladů, které ocení každý milovník venkovního posezení. Pojďme se podívat na deset hlavních výhod této moderní technologie:  

 1. Screenová látka vytvoří příjemný stín i z boční strany a tím sníží pocitovou teplotu bez nutnosti další termoregulace
 2. Přestože tyto rolety vytvoří dokonalé zastínění, zajistí díky mikrootvorům i přirozené proudění čerstvého vzduchu
 3. Screenová clona vás a vaše děti ochrání před slunečními paprsky a nebezpečným UV zářením
 4. Díky pevnému ukotvení v kvalitních hliníkových vodících lištách vás tato roleta ochrání i před větrem a nikdy neztratí svůj stálý tvar
 5. Odolná látka z PVC si poradí i s deštěm a jinými nepříznivými vlivy počasí
 6. Boční zastínění pergoly mechanicky uzavře prostor vaší terasy a tím vás ochrání před nepříjemným hmyzem
 7. Přes screenovou roletu nikdo neuvidí dovnitř, takže si můžete užívat naprosté soukromí  
 8. Přesto je ale zevnitř takto zastíněného prostoru vidět ven, takže o svůj oblíbený výhled nepřijdete
 9. Jednoduché ovládání pomocí dálkového ovladače vám zajistí maximální komfort
 10. Materiál má širokou škálu barevných provedení, díky čemuž můžete váš exteriér perfektně sladit

Screenová roleta vám zajistí naprosté soukromí. Zdroj: alaris.cz 

Kde využijete screenové rolety?

Screenové rolety vždy zajistí optimální podmínky pro využívání vašich venkovních prostor, ať už jde o altány, zimní zahrady či terasy. Jako doplněk k pergolám je tedy oceníte za všech okolností.

Obzvlášť vhodným řešením jsou pro:

 1.  Městské domy: Terasy městských bytů a domů se vyznačují přirozeně vyšší teplotou – v případě husté zástavby činí teplotní rozdíl i 10 °C. Takto vysokou teplotu je vhodné regulovat bočním stíněním. Navíc se díky screenovým roletám zbavíte zvědavých pohledů od sousedů.
 2. Domy v blízkosti lesů, parků či vodních ploch: V těchto lokalitách je zvýšený výskyt nepříjemného hmyzu, který může být nejen otravný, ale i nebezpečný. Přes screenovou roletu se k vám ale žádný nedostane!
 3. Rodiny s dětmi: Díky screenovým roletám si můžete se svými ratolestmi užívat společně strávený čas na čerstvém vzduchu a bez strachu z negativních vlivů přímého slunečního záření. Boční zastínění pergoly je důležité i pro vaše zdraví.

Screenová clona vás ochrání před nepříjemným sluníčkem, bouřkou i dotěrným hmyzem. Zdroj: alaris.cz  

Proč screenové rolety od Alaris?

Alaris je český výrobce pergol a rolet s dvacetiletou tradicí a bohatými zkušenostmi. Zajistí vám skvělou technickou podporu a zákaznický servis s nadstandardní záruční lhůtou.   

U produktů Alaris se můžete spolehnout na nejvyšší možnou kvalitu – všechny materiály a technologie prochází přísným výběrem a kontrolou. Navíc jsou k dispozici v mnoha barevných provedeních a respektují tak individuální vkus každého klienta.

Vy si tak můžete už jenom bezstarostně užívat ničím nerušený relax!

Užívejte si venkovní posezení opravdu naplno a za každého počasí. Zdroj: alaris.cz

 

Přečtěte si také naše další zajímavé články:

ZJISTIT CENU

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.